Menu
Your Cart

Traxxas Stampede 2WD HD VX3 Brushless, Oranje

Traxxas Stampede 2WD HD VX3 Brushless, Oranje
Traxxas Stampede 2WD HD VX3 Brushless, Oranje
Nieuw
Traxxas Stampede 2WD HD VX3 Brushless, Oranje
Traxxas Stampede 2WD HD VX3 Brushless, Oranje
Traxxas Stampede 2WD HD VX3 Brushless, Oranje

          Klik hier voor de levertijd...

€ 349,95
Excl. BTW: € 289,21
  • Beschikbaarheid:
  • Model: TRX136454-4-ORNG

Beschikbare opties

✅ Traxxas Premium store

✅ Grootste traxxas voorraad van het noorden

✅ Webshop en fysieke winkel

✅ Bestaan vanaf 2006

✅ Klantbeoordeling 4,9/5

De verwachte levertijd is momenteel half juli

De legendarische Traxxas Stampede is volledig vernieuwd en sterker dan ooit. Dankzij het sterke Maxx-platform en de krachtige Velineon V3200 brushless aandrijving biedt deze monstertruck een uitstekende combinatie van snelheid, controle en duurzaamheid. Het resultaat is een krachtige 2WD monstertruck die geschikt is voor hoge snelheden, grote sprongen en ruig terrein. Hierdoor is hij geschikt voor zowel beginnende als ervaren RC-rijders.


Met een 2S LiPo accu haalt de Stampede snelheden van meer dan 55 km/u. Voor nog meer prestaties kan een 3S LiPo accu worden gebruikt, waarmee snelheden tot ruim 80 km/u mogelijk zijn zonder dat er aanpassingen nodig zijnaan de tandwielen. De vernieuwde wielophanging met dubbele draagarmen, versterkte HD-draagarmen en GTR-schokdempers zorgt voor een stabiel rijgedrag en een hoge mate van duurzaamheid..


De vernieuwde cliploze carrosserie is eenvoudig te monteren en te verwijderen, terwijl deze tijdens het rijden stevig op zijn plaats blijft zitten. De waterdichte elektronica, metalen onderdelen in de transmissie en het Traxxas Stability Management-systeem dragen bij aan een betrouwbare en gecontroleerde rijervaring onder uiteenlopende omstandigheden.


Belangrijkste kenmerken

Topsnelheid ruim 55 km/u met 2S LiPo accu

Topsnelheid ruim 80 km/u met 3S LiPo accu

Velineon V3200 brushless motor

Nieuwe waterdichte VX3 brushless snelheidsregelaar

Geschikt voor 2S en 3S LiPo accu's

Cliploze monstertruck carrosserie

Nieuw Maxx-geïnspireerd chassis

Dubbele draagarmophanging met HD draagarmen

Composite GTR schokdempers

Waterdichte 2057 servo met metalen tandwielen

TQi Sport 2,4 GHz radiosysteem

Traxxas Stability Management (TSM)

Magnum 272 transmissie met metalen tandwielen

Compleet differentieel met stalen kroonwiel

Grote 2.8 inch monstertruck wielen

Talon MXT banden met veel grip

Volledig voorzien van kogellagers

Motor en regelaar


De Velineon V3200 brushless motor levert een perfecte combinatie van vermogen, koppel en efficiëntie. De nieuwe VX3 snelheidsregelaar is voorzien van een aluminium koelplaat met ventilator en ondersteunt zowel 2S als 3S LiPo accu's.


De regelaar beschikt over drie rijmodi:


Sport Mode: vooruit, remmen en achteruit

Race Mode: vooruit en remmen

Training Mode: 50% vermogen voor beginnende rijders

Onderstel en aandrijflijn


Het volledig nieuwe chassis is gebaseerd op de populaire Traxxas Maxx en ontworpen voor maximale sterkte. De dubbele draagarmophanging met GTR schokdempers biedt veel veerweg en uitstekende rijeigenschappen op elk terrein.


De Magnum 272 transmissie met metalen tandwielen, duurzame 32-pitch tandwielen en het compleet differentieel met stalen kroonwiel zorgen ervoor dat het vermogen betrouwbaar op de wielen wordt overgebracht.


Elektronica

Waterdichte VX3 brushless snelheidsregelaar

Waterdichte 2057 servo met metalen tandwielen

TQi Sport 2,4 GHz zendersysteem

Ontvanger met fail-safe beveiliging

Traxxas Stability Management voor extra controle

Telemetrie geschikt via Traxxas Link


In de doos

Traxxas Stampede 2WD monstertruck

VX3 brushless snelheidsregelaar

Velineon V3200 brushless motor

TQi Sport 2,4 GHz zendersysteem

Hoogwaardige onderhoudsgereedschappen

Benodigd voor gebruik

Accu


De Stampede 2WD Brushless werkt met één 2S of 3S LiPo accu.


Lader


Voor snel en eenvoudig laden wordt een Traxxas EZ-Peak lader aanbevolen.


Zenderbatterijen

4 AA alkaline batterijen voor de zender

Leuk dat je onze webshop hebt bezocht, maar naast onze webshop hebben we ook een fysieke winkel. We zijn sinds 2006 actief en zijn in 2010 verhuisd naar een groter pand. Kom gerust eens langs in de winkel, de koffie staat klaar. Zie deze link voor openingstijden van de winkel.

Via Google Street View kun je hieronder een kijkje nemen in onze winkel. Houd er rekening mee dat de afbeelding uit 2024 stamt en er inmiddels al veel is veranderd.

Schrijf een beoordeling

Opmerking: HTML is niet vertaald!
Slecht Goed
Validatie