Menu
Your Cart

Bittydesign KANJO-N 1/7 clear body for ARRMA Infraction/Limitless, Pre-Cut, 1.5mm

Bittydesign KANJO-N 1/7 clear body for ARRMA Infraction/Limitless, Pre-Cut, 1.5mm
Bittydesign KANJO-N 1/7 clear body for ARRMA Infraction/Limitless, Pre-Cut, 1.5mm
€ 94,95
Excl. BTW: € 78,47
  • Beschikbaarheid:
  • Merk: Bittydesign
  • Model: BDAR7-KJN

✓ Traxxas Premium store
Specialist in Traxxas auto's en onderdelen

✓ Grootste Traxxas voorraad van het noorden
Veel modellen en onderdelen direct op voorraad

✓ Webshop en fysieke winkel
Online bestellen of langskomen in Hollandscheveld

✓ Bestaan sinds 2006
Jarenlange ervaring met RC

⭐ Klantbeoordeling 4,9/5

☎ Vraag over dit artikel? WhatsApp ons
Persoonlijk advies • We reageren zo snel mogelijk

De Bittydesign KANJO-N is een transparante body in schaal 1/7 die speciaal is gemaakt voor de ARRMA Infraction en Limitless modellen. De body is voor gesneden, dus je hoeft niet zelf te knippen – dat scheelt tijd! Gemaakt van sterk polycarbonaat van 1.5mm dik, waardoor hij tegen een stootje kan. Dit carrosserieontwerp is geïnspireerd op echte straatwagens en geeft je auto een unieke en stoere uitstraling.


Let op: dit is alleen de body, zonder lak of stickers – dus je kunt hem zelf nog helemaal naar wens spuiten en afwerken.


Belangrijkste kenmerken:


Transparante body voor ARRMA Infraction en Limitless

Voor gesneden, dus meteen klaar om te bewerken

Gemaakt van sterk 1.5mm dik polycarbonaat

Straatauto-stijl ontwerp

Veel ruimte voor eigen creativiteit in kleur en afwerking

Leuk dat je onze webshop hebt bezocht, maar naast onze webshop hebben we ook een fysieke winkel. We zijn sinds 2006 actief en zijn in 2010 verhuisd naar een groter pand. Kom gerust eens langs in de winkel, de koffie staat klaar. Zie deze link voor openingstijden van de winkel.

Via Google Street View kun je hieronder een kijkje nemen in onze winkel. Houd er rekening mee dat de afbeelding uit 2024 stamt en er inmiddels al veel is veranderd.

Schrijf een beoordeling

Opmerking: HTML is niet vertaald!
Slecht Goed
Validatie